Zahradní technika

Cena
Od: Od:
Do: Do:
Zboží označené jako

Zahradní technika = upravená zahrada

Patříte k těm, kdo za nejlepší relax považují čas strávený na zahrádce, chatě nebo chalupě? Ať už máte malou předzahrádku, pozemek v zahrádkářské kolonii nebo vám patří louka, co končí někde u lesa, chcete mít ten svůj kus světa pěkně upravený. A k tomu vám pomůže naše zahradní technika.

Zahradní technika vám ulehčí práci

Nabízíme vám proto zahradní techniku, která vám práci na zahrádce zjednoduší. Nenadřete se každé jaro při klestění zarostlého pozemku, nebudete si ničit záda při ručním vyžínání trávy ani jiném kultivování svého pozemku. Pomůžeme vám při úpravě okrasných keřů, štípání dřeva na zimu i odklízení sněhu. A to hodně zim.

Zahradní technika má dlouhý život

Prodáváme kvalitní zahradní techniku, která vám bude dlouho sloužit a odmění se vám i ekonomickým provozem, nízkou spotřebou. Generace a generace plevelu y bylin poznají sílu našich vyžínačů a sekaček na trávu, a naše kultivátory zkypří půdu po mnoho jar. Nepokazí vám „řev“ sekačky ale chalupářskou idylu?

Zahradní technika znamená čistotu provozu

Taky nemáte rádi, když soused túruje motor starého traktoru? Řev motoru a stříkající olej sice znamená velký výkon, ale bohužel se nese krajinou a nepřispívá k venkovské idyle. Proto prodáváme moderní stroje, které zdobí výsledky nikoliv zvuková kulisa, která výkon často nepříjemně koloruje. Ať už vám na zápraží spává kocour nebo máte psa, zvuk zahradní techniky sice milovat nebudou, ale také je nebudete pravidelně děsit. Moderní zahradní technika myslí i na to, abyste zpracovali opravdu všechen odpad. Například prořezané větve zpracují drtiče větví nebo štípačky dřeva.

Vysoký výkon, spolehlivost, hospodárnost a příznivá cena, to jsou znaky zahradní techniky, kterou vám dodáme.

Rychlý kontakt