zahradní traktory

Cena
Od: Od:
Do: Do:
Zboží označené jako

Proč zvolit zahradní traktory?

Máte rozlehlý pozemek, který potřebujete udržovat? Klasická sekačka vám nevyhovuje nebo s ní práce trvá dlouho? Vyzkoušejte naše zahradní traktory, všestranné pomocníky na zahradu, hřiště a další travnaté plochy. Někdy prostě jiná zahradní technika znamená jen starosti.

Zahradní traktor má spoustu využití

Zahradní traktory je možné použít pro sekání trávy, mulčování i odklízení sněhu. Díky širokému příslušenství jako jsou například radlice, nože a sběrací koše se stanou zahradní traktory multifunkčním zařízením. Chcete-li poradit s výběrem zahradního traktoru, neváhejte nás kontaktovat. Našim zákazníkům nabízíme zdarma i sestavení stroje a zaškolení obsluhy.

zahradni_traktory

Zahradní traktory využijete na větším pozemku

Zahradní traktory ulehčí práci na rozsáhlých zahradách, loukách nebo obecně rekreačně využívaných pozemcích. Pokud máte zahradu, kam by se vešlo fotbalové hřiště i s tribunou, nemá smysl se při její kultivaci dřít a ničit si záda. Na zahradním traktoru přitom pohodlně sedíte a hravě vyžnete celou plochu do posledního stébla. A netrvá vám to ani zlomek času, který byste sekáním zahrady trávili se sekačkou. Klidně i jen 1/5 času. Nevěříte?

Zahradní traktory práci usnadňují

Vysoký výkon, spolehlivý, silný, ale nikoliv žíznivý motor. Perfektní střih trávníku. To jsou zahradní traktory, které vám nabízíme. Široké pneumatiky šetří trávník, po kterém jezdíte, komfortní polohovatelná sedadla zajistí příjemné sezení. Naše zahradní traktory jsou konstruované do posledního detailu. Chcete důkaz? U sedačky najdete držák na nápoje, které vám zpříjemní práci v horkých dnech. Prostě vše je připraveno tak, aby vám zahradní traktor práci co nejvíce zpříjemnil, takže vám zbude spousta sil na aktivní odpočinek.

Zahradní traktory vám rádi předvedeme

Vybraný model zahradního traktoru přivezeme zdarma. Navíc, do vzdálenosti 100 km od Pardubic traktor sestavíme, zprovozníme a zaškolíme vás. Takže můžete hned nasednout a ukázat vzrostlé trávě, že čas zarostlého pozemku je pryč!

Rychlý kontakt