Stavební technika

Cena
Od: Od:
Do: Do:
Zboží označené jako

Lamače a řezačky na dlažbu

Lamače a řezačky na dlažbu jsou stavební technika, která vám umožní položit dlažbu ve vysoké kvalitě. Ať už jste profesionální obkladač, vedete menší firmu nebo jste kutil, který pomáhá sousedům se stavbou, budete potřebovat specializovanou techniku.

Benzínová řezačka LUMAG TS 350G

Obr: benzínová řezačka LUMAG TS 350G

Řezačka vám usnadní řezat zejména velkorozměrovou dlažbu. Přesně tu, co je v posledních letech u zákazníků populární. Žula, mramor nebo klasické obkladačky – se vším si tato stavební technika poradí. Řezačka vám umožní přesný dvojí pokos, úhlový doraz, chlazení pomocí vlastního čerpadla a milimetrová bruska.

řezačka na dlažbu Lumag STM 350-800

Obr: řezačka na dlažbu Lumag STM 350-800

Vibrační desky vyrovnávají zeminu

Pokud potřebujete uhladit zámkovou dlažbu, udusat a zarovnat podklad – zeminu, práci usnadní vibrační deska. Tato stavební technika je poháněná elektrickým nebo benzínovým strojem. Benzínový motor umožní vyšší výkon a je nezávislý na zdroji elektrického proudu, elektrická vibrační deska bude při práci tišší a ekologičtější.

obousměrná vibrační deska NTC VDR 52

Obr: obousměrná vibrační deska NTC VDR 52

Druhý způsob dělení je podle možností pohybu. Jednosměrné vibrační desky umožní pojezd vpřed. Proti nim jsou reverzní – obousměrné – vibrační desky. Tato stavební technika umožňuje naklápěním změnu směru pohybu.

Rychlý kontakt