Bazény a doplňky

Cena
Od: Od:
Do: Do:
Zboží označené jako

vířivky a bazény

Horké dny staví každého z nás před úkol, kde se v letním žáru ochladit. Kdo má blízko na koupaliště nebo má doma ledovou jeskyni, má vyhráno. A ti se zahradou vlastně taky. Pořídit si na ni mohou bazén nebo vířivku.

 Nafukovací vířivky a zahradní bazény se skládací konstrukcí poskytnou možnost osvěžující koupele všem, kdo se nechtějí pustit do složitých výkopových prací a stavby klasického betonového bazénu. Jak už tušíte, vířivku i bazén snadno postavíte (vířivku nafouknete) a můžete napouštět. U zahradního bazénu je to do 30 minut, u vířivky dokonce ještě mnohem méně (10 min).

Vířivka má i další výhody. Snadno ji (samozřejmě nenafouknutou) vynesete do patra a na půdě si uděláte klidné místo, kde budete relaxovat. V zimě, v létě, záleží jen na vás.

Nafukovací vířivka je dar pro vaše zdraví

Na co vám vlastně nafukovací vířivka nebo zahradní bazén budou? Samozřejmě na ochlazení. A taky na odpočinek, nabírání sil a relaxaci. Představte si to, vířivka má více jak 100 trysek, které vám jemně rozvibrují tělo, uvolní svaly a klouby. Zbaví vás napětí, takže i po těžkém dni večer usnete jako batole. Nevěříte?

nafukovací vířivky a bazény s konstrukcí

Navíc jsou prokázány pozitivní zdravotní účinky. S nižším stresem je spojena spousta civilizačních chorob – vysoký tlak nebo cukrovka. Každý den pár minut ve vířivém bazénku z vás napětí doslova vyplaví.

Zahradní bazén je stvořený pro setkání s přáteli

A co zahradní bazén? Jste rádi dohromady s celou rodinou? Bez problému se do něj vlezete s partnerem nebo partnerkou i klidně třemi dětmi. Dáte přednost divočejšímu večírku s přáteli? Uvidíte, že přátelské klábosení na zahradě v bazénku o letním večeru bude oblíbenou kratochvílí.

Rychlý kontakt