Zahradní bazény s konstrukcí

zahradní bazén

Horké léto, rozpálené dny uprostřed prázdnin, kdy se vám doslova podrážky bot lepí k horké dlažbě. A k nejbližšímu koupání, kde je stejně hlava na hlavě daleko. Co teď? Jednoduché řešení: pořiďte si na zahradu nadzemní bazény konstrukcí.

Stačí 30 minut a napouštíte vodu. A pak se už jen koupete. Nemusíte nikam daleko jezdit na koupání, bazén máte u sebe na zahradě a vlezete se do něj celou svojí rodinou. A co ním, až začnou studené dny a koupáním bude konec? Bazén vypustíte, vyčistíte a díky skládací konstrukci snadno uložíte na suché místo, kde nebude překážet.

Bojíte se každodenního čištění hladiny třeba od polétajících listů a květů? Na noc, když bazén zahálí, ho zakryjete plachtou.

Zahradní bazény s konstrukcí snadno zprovozníte

Vše je velice jednoduché. Najděte si na zahradě vhodné místo. Máte rádi hodně slunce? Tak si léta v bazénu užijte tam. Bazén by měl být na rovné ploše, ideálně hladkým povrchem – dlažbou, betonem nebo rovně střiženým trávníkem. Místo zakryjte rozvinutou bazénovou podložkou. Zahradní bazén rozbalte, sestavte konstrukci a navlékněte bazénovou fólii.

Pokud jste si čas stopovali, uplynulo cca 30 minut a můžete bazén napouštět vodou.

zahradní bazén s konstrukcí – nabídka

Písková filtrace dodá bazénu čistou vodu

Spousta dobrých věcí má své „ale“. Velké ale mají i všechny venkovní bazény. Určitě dobře víte, že ve všech koupalištích najdete napadané listí, hmyz, větvičky a další nečistoty. Kdybyste vodu v bazénu nečistili, brzy by se koupání změnilo z příjemné věci na něco, na co se rozhodně těšit nebudete. Co tedy tím?

Můžete vodu pravidelně co týden plnit, ale počítejte, za léto vám to udělá klidně i 15 x napuštění a vypuštění bazénu. Podobně jako v přírodě, kde dešťovou vodu filtrují jemné kamínky a písek, podobně pracuje i písková filtrace u zahradního bazénu. Křemičitý písek zachytává všechny nečistoty a do bazénu se tak vrací pouze čistá voda. Pár čísel?

  • A to nejdůležitější, filtrace má výkon 3,8 m3/hod.
  • Ve filtrovací nádobě je 10 kg písku
  • Obsahuje šesticestný ventil

Náš tip: chcete si užít s koupelí i relaxační masáže, podívejte se na nafukovací vířivky.

Rychlý kontakt