Vířivé bazény

Cena
Od: Od:
Do: Do:
Zboží označené jako

vířivky

Prázdniny. Horké letní dny. Rozpálené předměstí nebo venkovská ulice. Kam jinam si po náročném dni půjdete odpočinout než do nafukovací vířivky nebo vířivého bazénu. Zmáčkněte jediný knoflík, příjemně se uvelebíte, zavřete oči a 140 bublinkových trysek vám začne příjemně masírovat celé těle.

Díky svým rozměrům se vířivé zahradní bazény vlezou na většinu zahrad nebo dvorů a dají se samozřejmě použít i v interiérech. To pak můžete vířivku používat po celý rok. Prostě všude, kde rádi odpočíváte a relaxujete a kde si přejete nabrat nové síly. Chcete si oddychnout po náročném dni? Pořiďte pro svou rodinu nafukovací vířivku.

Nafukovací vířivý bazén vám pomůže proti stresu

Nafukovací vany – vířivky vám pomocí masážních trysek uvolní natažené svaly. Na výběr máte až ze 140 trysek, mezi nimiž intuitivně volíte. Prostě vyberete program, který je vám příjemný, navolíte teplotu vody a odpočíváte. Uvolní se vám nejen svaly, ale ulevíte i namoženým kloubům a šlachám.

Je prokazatelně dokázané, že pravidelný pobyt ve vířivce snižuje krevní tlak a otoky. Příjemná koupel pomáhá proti stresu, únavě a nervozitě, takže po ní i klidněji spíte a ráno se probudíte odpočatí a plní elánu.

nafukovací bazény a vířivky

Kam nafukovací vířivku umístíte?

Vířivé vany mají velkou výhodu a tou je mobilita (složený bazén váží jen pár kilo). Snadno je proto umístíte kdekoliv na zahradě. Jediné, co vás omezuje, bude přívod elektrického proudu s příslušným jištěním a vody. Pak už je jen na vás, zda zvolíte slunné místo nebo klidnější kout. Chcete ve své nafukovací vířivce pořádat party nebo jen relaxovat?

A jak je to v interiéru? Nezapomeňte na rovnou pevnou podlahu a na přívod vody a elektřiny. A samozřejmě na to, aby se vám ve zvoleném místě dobře odpočívalo. Vířivý bazén pojme až 4 osoby, takže si do něj vlezete s celou rodinou nebo si na relaxační party pozvěte přátele.

Vířivka nafukovací – proč ji volit

  • Snadná instalace – vana se sama nafoukne a do 10 minut se koupete
  • Intuitivní ovládání až 140 bublinkových trysek
  • Povzbudí vám v těle každý sval
  • Dokáže změkčit vodu, koupel je tak příjemnější
  • 2 + 2 = vykoupe se celá rodina

Rychlý kontakt