Elektrokola

Cena
Od: Od:
Do: Do:
Zboží označené jako
Výrobce

ELEKTROKOLA můžeme dělit dle kategorií na elektrokola pro ženy, elektrokola pro muže, do města, horská, trekkingová, elektrokola skládací nebo universální.

Již delší dobu je kolo vnikajícím dopravním prostředkem, který se například v Praze využije mnoha způsoby. Oproti jízdě autem, kde se zejména v hlavním městě střetnete s každodenní zácpou je jízda na elektrokole vysoce pružná a časově výhodná, nemluvě o ekologii. Jízda MHD je kolikrát rychlejší a snazší. Ta je z jistého úhlu pohledu i poměrně spolehlivá, ale neposkytuje možnost svobodného pohybu a pohodlí. Pokud jste se někdy tlačili v ranní špičce, znáte přesně ten pocit nepohody. Naší alternativou je jízda na jízdním kole, což vyžaduje jistou fyzickou zdatnost a ne vždy je vhodné přijet do zaměstnání v propoceném tričku, zejména během letních měsíců. Možnost sprchy se v každé práci nenabízí a převážet sebou čisté oblečení je komplikované. Naší alternativou jsou elektrokola.

Elektrokolo neboli kolo na elektrický pohon většinu aspektů výše hravě překračuje. V městském provozu jsou velmi inteligentní, nepoznáte žádnou zácpu, nemusíte pracně šlapat, kolo jede doslova za Vás. Do práce přijedete svěží, a s vyčištěnou hlavou. Šlapání na elektrokole nepředstavuje žádnou námahu, tedy dopravu do práce můžete považovat za relax. Samozřejmostí elektrokol je i téměř beznákladový provoz, navíc i velmi ekologický, stylový a moderní. Velmi výrazným argumentem pro používání elektrokola je zejména jeho téměř nekonečný dojezd. Na elektrokolo ujedete řádově 50-70km, následně můžete díky měniči a přehazovačce pokračovat dále jako na klasickém bicyklu.

Rychlý kontakt