Solární sprchy na zahradu

Cena
Od: Od:
Do: Do:
Zboží označené jako

Solární sprchy na zahradu

Pořídili jste si za svůj domek zahradní bazén? Tak jistě víte, že o něj musíte pečovat. Protože se cachtáte a osvěžujete především v horkých dnech, musíte dbát na kvalitu vody. Pak stačí jedna sprcha a můžete hupnout do bazénu. Jak to ale udělat, abyste to nemuseli brát přes koupelnu, a sprchovat se ve studené vodě na zahradě se vám nechce?

 pes_zahradni_sprcha

V létě se můžete ochladit i jinak (autorské právo: _fla / 123RF Reklamní fotografie)

Máme pro vás řešení: vezměte krumpáč a vykopejte si k bazénku přívod teplé vody. Že se vám moc nechce? Nedivíme se. Pak pomůže solární sprcha.

Jednoduchá, levná a účinná

To vše je solární sprcha. Při teplých dnech dokáže zahřát teplotu až na 65 °C. Nebojte se, nebudete se v ní vařit jako párky. Snadno si ji na požadovanou teplotu naředíte se studenou.

Jaké má solární sprcha využití

Jako byste ji našli všude tam, kde se potřebujete snadno a rychle osprchovat. Své uplatnění sprcha najde v malých zahradních domcích, rekreačních chatkách, trampských osadách, tenisových kurtech nebo volejbalových hřištích a letních táborech. Prostě všude tam, kde se potřebujete v létě opláchnout a kde vám nebude vadit, že je sprcha závislá na slunečních dnech. 

Rychlý kontakt