pily benzinové

Cena
Od: Od:
Do: Do:
Zboží označené jako

Benzínové pily

Benzínové pily jsou výhodné zejména pro svou nezávislost na elektrickém proudu a je možné s nimi pracovat prakticky kdekoliv. Benzinové pily se často označují také jako řetězové pily. Používají se nejen v lese a na zahradách, ale také chalupách a dílnách.

Benzinové pily snadno nahradí různé specializované nástroje a jsou schopny pořezat větší množství dřeva. V naší nabídce naleznete kvalitní motorové pily pro domácí, poloprofesionální i profesionální použití vysoké užitné hodnoty a dobrého poměru cena výkon. Hobby pily se od profesionálních odlišují velikostí, výkonem a dobou práce.

Tip: prořezané větve zpracuje štípačka dřeva

Podzim na zahradě je ve znamení prořezávání stromů. Ale nejen tam, staré větve je třeba prořezat i v sadech či v alejích podél cesty. Pokud vám zbyly po dobře odvedené práci s ruční benzínovou pilou hromady větví, nemusíte přemýšlet, co s nimi. Na menší větvě stačí drtiče větví, ale na ty od průměru 5 cm a více je ideální štípačka na dřevo. Pro opravdu velké špalky se hodí vertikální štípačka. Pro běžný úklid na zahradě postačí horizontální štípačka s elektrickým pohonem.

Rychlý kontakt