Infrasauny pro 3 osoby

Cena
Od: Od:
Do: Do:
Zboží označené jako

Z infrasauny nemějte obavy – sauna je 100% bezpečná

Infrasauny jsou naprosto bezpečná zařízení. Proč? Jejich princip fungování nemá nic společného s nukleárním nebo UV zářením. Infračervené záření má vlnovou délku větší, než je světlo viditelné pro lidské oči. Proto i takové infračervené paprsky vnímáme jako teplo (podobně jajo u slunečního záření).

Od klasické sauny se potom liší tím, že paprsky z infrasauny zahřívají třeba právě lidské tělo přímo. Nedochází tedy kpřílišnému ohřívání okolního vzduchu – tělo takto vstřebá 80 – 90 % vyzařovaného světla, jen malý zbytek se rozptýlí po kabině sauny.

Infrasauna tedy prohřeje tělo hluboko do svalové tkáně a k intenzivnímu pocení během saunování tak dochází už při teplotě 50 °C. Potíme se a přitom nejsme v prostředí, které zbytečně zatěžuje celý náš organimus.

infrasauny pro 3 osoby

infrasauny pro 3 osoby

Infrasauny pro 3 osoby znamenají komfort

Infrasauny jsou připravené tak, aby byl pobyt v nich co možná nejpříjemnější a vy se do nich těšili. Máte tak možnost pohledu ven přes skleněné dveře, vnitřní osvětlení LED lampičkou (při saunování si tak můžete číst), větrák vám zajistí dostatečný přísun čerstvého vzduchu. Infrasauna má také snadné ovládání pomocí digitálního panelu, možnost poslechu MP3 nebo rádia a barevné relaxační světlo, co vás ještě víc naladí na odpočinek a relaxaci. Výhodou infrasauny pro 3 osoby jsou i malé provozní náklady, které jsou na jedno saunování i 8 Kč za spotřebovanou elektrickou energii. Na předehřátí takové sauny stačí i pouhých 5 – 10 minut.

Domácí infrasauny pro 3 osoby jsou vyrobeny z kanadského jedlovce a dalších kvalitních dřev z životností desítek let. Samozřejmostí je luxusní provedení. Díky tomu se infrasauna z našeho obchodu svým vzhledem hodí do každé domácnosti. Tam nakonec díky relativně malé velikosti infrasauny nezaberou ani mnoho místa.

Na co ještě při saunování nezapomeňte: 

  • Vlažná sprcha, kterou zvládnete ještě při předehřívání sauny, účinek násldného saunování ještě zvýší
  • Nezapomeňte na dostatek tekutin, zlepšuje účinek pocení – mějte je tedy vždy připravené
  • Délka pobytu v sauně je u každého individuální a pohybuje se v rozmezí 25 – 40 min. při teplotě 65 °C. Se saunováním začínejte v kratších intervalech

Video: infrasauny řady Apollon od France Sauna

Výhody infrasauny pro 3 osoby:

  • Pomáhá detoxikaci organismu, při níž z těla vylučuje jedovaté látky
  • Uvolňuje svaly a zmenšuje stres
  • Zmenší bolest kloubů a šlach
  • Prospívá vaší kůži a zlepšuje krevní oběh, odumřelou pokožku odstraňuje
  • Spalováním kalorií snižuje vaši váhu
  • Uleví od bolesti, pomůže k rychlejšímu hojení ran a celkové regeneraci
  • Výrazně zlepší váš imunitní systém

Rychlý kontakt