Infrasauny rohové

Cena
Od: Od:
Do: Do:
Zboží označené jako

Infrasauna = 100% bezpečné saunování

Když se řekne infrasauna, mnozí si nedokáží představit, co vlastně tento způsob relaxace a péče o zdraví znamená. Nečeká vás při něm ani nukleární saunování, ale ani pobyt na UV paprscích. A samozřejmě ani sauna parní. Jak tedy infrasauny pracují?

Infračervené paprsky, které využívá i sauna, mají větší vlnovou délku než světlo viditelné pro lidské oko. Proto takové paprsky vnímáme jako teplo. A kde je teplo, tam pracuje i sauna a její efekt.

infrasauny rohové

Infrasauna do rohu je alternativa pro všechny, pro které je běžná sauna příliš náročná a kdo se na pobyt v rozpálené místnosti necítí. Přitom si zachovává všechny její účinky: zlepšuje nám zdraví i mysl. Jinými slovy: i z ní vyjdete jako znovuzrození.

Protože infračervené paprsky zahřívají přímo lidské tělo, nedochází ani k nadměrnému zahřívání okolního vzduchu. Do okolí (po kabině) se rozptýlí jen malá část tepla, lidské tělo vstřebá zbytek 80 – 90 % vyzařovaného tepla.

K saunovacímu účinku tak dojde už při teplotě 50 °C. Garantujeme, že si svaly prohřejete opravdu důkladně a že se řádně zapotíte (paprsek zahřívá kůži až 40 mm). Saunování je proto účinné i bez zatěžování celého organismu. Přijde vám klasická sauna moc horká? Zkuste infrasaunu.

I rohové infrasauny jsou komfortní

Infrasauny do rohu pak znamenají úsporu místa. Konstruované na půdorysu souměrného polygonu jsou posazené jedním cípem do rohu místnosti. Do prostoru se pak otvírají pomocí velkých prosklených dveří, co umožní pohodlný vstup. I tak sauny poskytnou útulek až pro 4 lidi.

Video: představení rohové sauny řady Luxe

 

Je to tak, užívejte si relaxace spolu klidně s celou svou rodinou. Protože se do kabiny vejdete všichni. Pohodlí a klid vám zajistí interiér z příjemného dřeva (odolný kanadský jedlovec), uvnitř vám posvítí LED osvětlení, takže si můžete číst. Pobyt v kabině vám zjednoduší i vnitřní digitální ovládání, kterým saunování regulujete.

Máte saunu spojenou s odpočinkem a totálním relaxem? Patří k němu hudba. MP3 přehrávač bude hrát, co máte rádi, v kabince „naladíte“ i rádio. Nezapomeňte na správné doplňování tekutin: u vybraných modelů proto nechybí polička, kam nápoje umístíte. A to není vše, i tím, že nainstalovali podlahové topení, mysleli konstruktéři na váš komfort.

Sauna je rychle připravena k použití

Čas předehřátí kabiny závisí na její velikost. Počítejte ale s tím, že ani u největších typů nebude delší než 10 min. Takže spěchejte, než si nachystáte pití, utěrku a krátkou sprchu na zvýšení účinku, i rohová infrasauna bude připravena.

A jak dlouho trvá samotné saunování? Stačí 25 a 50 minut – za teploty 65 °C. A to při něm spálíte na 700 kalorií. A nebude vás to stát ani moc peněz.

Většinu paprsků absorbujete vy a ne vaše okolí, k dokonalému prohřátí stačí málo. Jeden relaxační pobyt v infrasauně vás vyjde i na 8 Kč. Co za ně získáte?

Saunování je si zamilujete, protože je zdravé:

  • pomůže detoxikaci a rychle vyžene z těla jedovaté látky,
  • má blahodárný účinek na kůži, zpevní vám pokožku a zpomalí tvorbu vrásek,
  • zlepší se vám po něm imunitní systém – sauna funguje jako umělá horečka a brání tělo proti virům,
  • uleví od bolesti a urychluje hojení ran.

A hlavně si v ní královsky odpočinete :).

Rychlý kontakt