Infrasauny pro 4 osoby

Cena
Od: Od:
Do: Do:
Zboží označené jako

Infrasauny znamenají 100% bezpečné saunování

Když se řekne infrasauna, mnozí se zarazí, co vlastně tento způsob péče o zdraví znamená. Ne, nebojte se, nečeká vás saunování nukleární, ani pobyt na UV paprscích. Jak tedy infrasauny pracují? Infračervené paprsky mají větší vlnovou délku než světlo, co je viditelné pro lidské oko. Proto takové paprsky vnímáme jako teplo. A kde je teplo, tam dobře funguje i sauna.

Infračervené paprsky tak zahřívají přímo vaše tělo a nedochází ke zbytečnému zahřívání okolního vzduchu. Protože se do okolí (po kabině) rozptýlí jen malá část tepla, lidské tělo vstřebá 80 – 90 % vyzařovaného tepla.

infrasauny_pro_4_osoby

Už při teplotě 50 °C tak dochází k opravdu intenzivnímu prohřátí svalů a tedy i k pocení (paprsek zahřívá až 40 mm hluboko do kůže). Saunování je účinné i bez zatěžování celého organismu.

Infrasauny pro 4 a více osob jsou komfortní

Čtete správně, naráz se můžete saunovat spolu s celou svou rodinou, protože se do kabiny vejdete všichni. Pohodlí vám zajistí interiér z příjemného dřeva (kanadský jedlovec), uvnitř najdete LED osvětlení, takže si můžete během saunování číst. Pobyt uvnitř kabiny vám zpříjemní i digitální ovládání.

Máte saunu spojenou s odpočinkem a relaxem? I tady vám bude díky MP3 přehrávači hrát příjemná hudba, „naladíte“ i rádio. Myslete na doplňování tekutin: u vybraných modelů nechybí polička na nápoje. A na váš komfort mysleli konstruktéři i tím, že nainstalovali podlahové topení. I to zajistí, že si infrasaunu opravu užijete.

Video: představení infrasauny řady Apollon

Sauna je rychle připravena k použití

Čas předehřátí závisí na velikosti kabiny, ale ani u největších typů nepřesáhne 10 min. Takže než si nachystáte pití a ručník a dáte krátkou sprchu na zvýšení účinku pocení, sauna je připravena. A to je skvělé, ne?

Na samotné infrasaunování stačí 25 a 50 minut při teplotě 65 °C. A to spálíte na 700 kalorií. Protože skutečně většinu paprsků absorbujete vy a ne vaše okolí, vyjde vás takový pobyt v infrasauně i na 8 Kč. Co touhle kůrou vlastně získáte?

Saunování je prostě zdravé, protože:

  • povzbudí detoxikaci a vyžene z těla jedovaté látky,
  • prospěje vaší kůži, zpevní pokožku, zpomalí tvorbu vrásek,
  • zlepší imunitní systém, protože funguje jako umělá horečka a brání tělo proti virům,
  • uleví vám od bolesti a urychluje hojení ran.

A samozřejmě si v ní královsky odpočinete :).

Rychlý kontakt