Svářečky CO2

Cena
Od: Od:
Do: Do:
Zboží označené jako
Výrobce

Svářečky CO2 (MIG/MAG)

Profesionální svářecí poloautomaty od renomovaného českého výrobce Omicron pro svařování v ochranné atmosféře metodou MIG/MAG (běžně používaný název – svářečky CO2)

Konstrukce svařovacích poloautomatů Omicron CO2 zaručuje vysokou spolehlivost zdroje, výborné svařovací vlastnosti v široké oblasti použití, jednoduché ovládání a dlouhou životnost. Při použití vhodné ochranné atmosféry lze svářet všechny druhy nízkolegovaných ocelí. Díky vysoce výkonnému chlazení a měděnému vinutí lze svářečky CO2 používat i pro dlouhodobé nasazení v těžké výrobě.
SvářečkyOmicron CO2 dodáváme v mnoha variantách dle způsobu používání, provedení a výbavě.

Dle způsobu používání:

Pro běžné, profesionální i hobby práce lze zvolit základní svářecí poloautomaty pro jednofázové napětí 230 V (např. typ OMI 166), případně výkonnější svářecí poloautomaty pro třífázové napětí 400 V (např. typ OMI 206).

Pro časté používání při výrobě a pro svařování silnějších materiálů jsou vhodnější svářecí poloautomaty pro třífázové napětí 400 V s vyšším svařovacím výkonem (např. typ OMI 246, OMI 336).

Pro používání v těžké výrobě jsou vhodné svářecí poloautomaty pro třífázové napětí 400 V s vysokým svařovacím výkonem (např. typ OMI 385, OMI 405), případně svářecí poloautomaty s vodním chlazením (např. OMI 410 W).

Dle provedení:

Jednotlivé typy svářeček se liší i dle metody svařování. Svařování jen metodou MIG/MAG (CO2) umožňují svářecí poloautomaty řady OMI. Tyto svářečky mají označení OMI + číselná řada, která zjednodušeně označuje maximální svařovací proud (výkon stroje v A). Pro svařování více metodami hledejte označení MIG/MAG (CO2), MMA (elektrodou), TIG/WIG (netavící se wolframovou elektrodou v ochranné atmosféře) jsou určeny svářečky s označením GAMASTAR. Řada GAMASTAR se opět dodává v provedení pro napětí 230 V (např. Gamastar 175D) i pro napětí 400 V (např. Gamastar 2550D).

Dle výbavy:

Základní varianty svářeček Omicron mají možnost nastavení všech nutných parametrů pro bezproblémové sváření. Výkonnější poloautomaty disponují speciálními funkcemi, které využijete při náročnějším svařování a usnadní vám práci, např. nastavení délky bodů, pomalých pulzů, předfuk a dofuk plynu, dohoření či přepnutí stroje do režimu čtyřtakt. Některé svářecí stroje jsou vybaveny zpětnovazebním regulátorem, voltmetrem a ampérmetrem, který zaznamenává poslední údaje o sváření. Tyto funkce jsou řízeny mikroprocesorem.

Svářečky dodáváme samostatně nebo v setech s příslušenstvím. Pokud máte zájem o jiné příslušenství, než je uvedeno v setu, kontaktujte nás. Svařovací poloautomaty OMI a GAMASTAR dodáváme s 2letou zárukou i pro profesionální použití. Svářecí poloautomaty mají minimální poruchovost, pokud by se přesto vyskytla závada, zajistíme vám servis bez nutnosti zaslání stroje. Reklamované zboží u vás opraví technik, případně si je vyzvedne spediční služba.

Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodné svářečky, potřebujete další informace, nebo chcete vytvořit nabídku zboží „na míru„ kontaktujte nás telefonicky na čísle 728671906, 464629443, nebo mailem na adrese: info@akcepardubice.cz

Rychlý kontakt