Výrobce: Scheppach

Pásový přepravník sklápěč Scheppach DP 5000 zdarma doprava

Pásový přepravník sklápěč Scheppach DP 5000 zdarma doprava
  • Cena: 65999 vč. DPH, 54545 bez DPH
  • Kód výrobce: Scheppach DP 5000
  • Katalog. číslo: Scheppach DP 5000
  • DPH: 21%
  • Dostupnost: skladem
Počet: ks

Zdarma doprava po celé ČR, při dopravě do cca 100 km od Pardubic Vám zboží osobně dopravíme, zdarma sestavíme vč. provozních náplní a zaškolíme v obsluze. ( při větších vzdálenostech je sestavení a zaškolení dle dohody )

Pásový přepravník sklápěč Scheppach DP 5000 zdarma doprava

Pásový přepravník Scheppach DP 5000 s hydraulickým sklápěním korby Vám umožní velmi pohodlnou přepravu až 500 kg sypkých i pevných materiálů i na velmi špatně přístupných místech. Hodí se na přepravu zeminy, písku, štěrku, kamenů, dlažby, cihel, dřeva, atd.... Využijete jej na staveništích, při demolicích či rekonstrukcích objektů, při výkopových pracích, v zemědělství, zahradnictví, lesnictví atd... Výhodou je větší bezpečnost a průchodnost i v těžším terénu, ale i výrazně vyšší produktivita práce oproti běžným manuálním přepravním prostředkům. Další výhodou oproti kolovým přepravníkům ( dumper ) je to, že široké pásy lépe rozkládají hmotnost nákladu, takže stroj zanechává výrazně menší stopy a rýhy než kolové prostředky. Pokud zakládáte novou zahradu nebo naopak přepravujete materiál již na udržovaném pozemku, tuto vlastnost velmi oceníte. Obsluha všech ovládacích prvků je jednoduchá. Páčkami na rukojeti snadno řídíte směr jízdy, brzda se automaticky aktivuje při uvolnění páky spojky a rovněž páka ovládání hydraulického zdvihu korby a řazení třístupňové převodovky je ve snadném dosahu obsluhy. Pro pohon je použit velmi oblíbený motor Loncin s vysokým výkonem 6,5 HP, který patří k nejoblíbenějším a nejspolehlivějším pohonným jednotkám u stavebních i zahradních strojů. Pásový přepravník Scheppach DP 5000 je svým poměrem mezi skvělou cenou, bohatou výbavou a nosností 500 kg dobrou volbou pro Vaše podnikání ve stavebnictví, zemědělství, atd..

Motor benz. Natural Loncin ( Co - Honda ), 4-taktní, OHV
Objem motoru  (ccm): 196
Výkon motoru - maximální  (kW): 4.1
Výkon motoru - maximální  (HP): 6.5
Typ převodovky mechanická
Počet rychlostí 3 vpřed / 1 vzad
Rychlost vpřed  (km/h): max. 1,57 / 2,93 / 3,66
Rychlost vzad  (km/h): 1,14
Rozměr korby  (cm): 95x68x46,5
Sklápění korby hydraulika
Max. nosnost  (kg): 500
Šířka pásu  (mm): 180
Boční ochrana kol Ano
Rám ocelový


Zdarma motorový olej

Doprava po celé ČR zdarma. Při dopravě do cca 100 km od Pardubic nabízíme zdarma i montáž a zaškolení, při větších vzdálenostech dle domluvy.

Nový dotaz prodejci:

  • Povinné údaje jsou označeny tučným písmem.
  • Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.

Hodnotit mohou pouze registrovaní zákazníci po přihlášení.
Pokud nejste registrovaní zákazníci našeho obchodu, můžete se zaregistrovat zde.

Rychlý kontakt