Výrobce: V-Garden

Zahradní stolová sestava MERANTI VICTORIA SET 6 + zdarma doprava

Zahradní Stolová sestava Meranti Victoria set 6 + zdarma doprava
  • Cena: 9990 vč. DPH, 8256 bez DPH
  • Kód výrobce: MERANTI VICTORIA SET 6
  • Katalog. číslo: MERANTI VICTORIA SET 6
  • DPH: 21%
  • Dostupnost: skladem
Počet: ks

Zahradní stolová sestava MERANTI VICTORIA SET 6

Luxusní masivní stolová sestava 6-ti křesel a stolu z exotického, velice trvanlivého a tvrdého dřeva meranti. Určeno do exteriérů, interiérů a pergolových prostor.Vzhledem robustnímu zpracování je možné využít sestavu ke komerčnímu využití ( hotely ,restaurace atd.).  Není vhodné pro používání ve vlhkém prostředí bez vhodné impregnace.

  • rozměry stolu: 180 x 90 x 74cm
  • rozměr křesla: 61 x 64 x 87cm

Možno přiobjednat  4 typy masivní podsedáků  za cenu... 399 Kč/ 1 kus viz. obrázky ve fotogalerii. V případě zájmu uvádějte barvu nebo objednací číslo do poznámky k objednávce.

Při nákupu stolové sestavy a 6 ks podsedáků je zvýhodněná cena 12 590 Kč vč. DPH

Luxusní zahradní Nábytek meranti MERANTI VICTORIA SET - je vyroben z tmavě červeného meranti. Meranti je označení pro více druhů dřevin z rodu Shorea pocházejících z jihovýchodní Asie.  Meranti je nejžádanějším z tropických materiálů na výrobu zahradního nábytku. 

Nábytek  patří do značkové kolekce vyrobené z nejkvalitnější tmavě červené meranti o hustotě okolo 650 kg/m3. Povrchově je upraven bezbarvým teakovým olejem. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní.  Dřevo  meranti se ošetřuje teakovým olejem, který jej chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.

Nábytek je dodáván v rozebraném stavu zabalen do papírových kartonů.  Součástí dodávky je potřebný spojovací materiál, kování, imbusový nebo stranový klíč a jednoduchý montážní návod.

Zdarma doprava po celé ČR
 

Nový dotaz prodejci:

  • Povinné údaje jsou označeny tučným písmem.
  • Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.

Hodnotit mohou pouze registrovaní zákazníci po přihlášení.
Pokud nejste registrovaní zákazníci našeho obchodu, můžete se zaregistrovat zde.

Rychlý kontakt