Výrobce: V-Garden

Zahradní stolová sestava Istanbul set 6

Zahradní stolová sestava Istanbul set 6
 • Cena: 14990 vč. DPH, 12388 bez DPH
 • Kód výrobce: Istanbul set 6
 • Katalog. číslo: Istanbul set 6
 • DPH: 21%
 • Dostupnost: skladem
Počet: ks

Zahradní stolová sestava Istanbul set 6

Luxusní masivní stolová sestava 6-ti polohovatelných křesel s vysokou opěrou zad a rozkládacího stolu z exotického, velice trvanlivého a tvrdého dřeva meranti.

Určeno do exteriérů, interiérů a pergolových prostor.

Rozměry rozkládacího stolu: 150 / 200 x 90 x 74 cm
Rozměr křesla: 60 x 70 x 110 cm

Dřevina Meranti Vás na první pohled upoutá svou atraktivní červenohnědou barvou a unikátní kresbou dřeva. Vyznačuje se velkou tvrdostí a dlouhou životností. Nábytek z   Meranti se nemusíte bát nechat ve venkovním prostředí, protože je odolný proti povětrnostním podmínkám. A pokud o něj budete i náležitě pečovat, vydrží Vám spoustu let.

Nábytek ISTANBUL SET 6- je vyroben z tmavě červeného meranti. Meranti je označení pro více druhů dřevin z rodu Shorea pocházejících z jihovýchodní Asie.  Meranti je nejžádanějším ztropických materiálů na výrobu zahradního nábytku.  Tato dřevina našla své uplatnění jak v interiéru pro svůj dekorativní vzhled ( má unikátní červenohnědou barvu díky které na každém kusu nábytku dokonale vynikne kresba dřeva) ,ale především v exteriéru na výrobu zahradního nábytku, oken a dveří pro svoji vynikající trvanlivost, dlouhou životnost, vysokou tvrdost a dobrou opracovatelnost. ISTANBUL SET6 patří do značkové kolekce vyrobené z nejkvalitnější tmavě červené meranti o hustotě okolo 650 kg/m3. Nábytek je povrchově upraven bezbarvým teakovým olejem. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní.  Dřevo  meranti se ošetřuje teakovým olejem, který jej chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.

Zahradní nábytek ISTANBUL SET 6 se vyznačuje atraktivním designem, robustní a ergonomickou konstrukcí a pečlivým zpracováním. Je vhodný jak pro domácí použití, tak i pro komerční použití, v prostorách s přístupem veřejnosti (např. hotely, restaurace, rekreační střediska a pod.)

Nábytek je dodáván v rozebraném stavu zabalen do papírových kartonů.  Součástí dodávky je potřebný spojovací materiál, kování, imbusový nebo stranový klíč a jednoduchý montážní návod. Skládací a polohovatelná křesla jsou dodávána již smontována ve složeném stavu.

K sestavě je možné objednat podsedáky viz. fotogalerie za cenu 1ks/449,-Kč ( uvádějte do poznámky ):

 • žluté se zeleným pruhem
 • žluté s červeným pruhem
 • vínové
 • přírodní  

Záruka 2 roky

Doprava po celé ČR zdarma

Nový dotaz prodejci:

 • Povinné údaje jsou označeny tučným písmem.
 • Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.

Hodnotit mohou pouze registrovaní zákazníci po přihlášení.
Pokud nejste registrovaní zákazníci našeho obchodu, můžete se zaregistrovat zde.

Rychlý kontakt