Příslušenství a chemie k vířivkám

Cena
Od: Od:
Do: Do:
Zboží označené jako

Vítané ochlazení se v horkých letních dnech, ale také zábava, odpočinek a relaxace po náročném pracovním dni. Zmáčknete knoflík a proud vody z desítek bublinkových trysek vás začne jemně masírovat po celém těle. Nebo si jen tak vlezte do bazénu a nechejte se nadnášet příjemně chladivou vodou. Prostě díky svým rozměrům se nafukovací vířivky nebo zahradní bazény staly nedílnou součástí mnoha venkovských nebo předměstských domů a zahrad. Ať už se chystáte relaxovat sami nebo vás čeká menší party pro přátele, podívejte se, na co byste neměli zapomenout.

MSpa Icebox – pro party v nafukovací vířivce

Chystáte na letní noc večírek pro přítele? A připravíte jim oblíbený drink nebo občerstvení? Potom si určitě dokážete představit, jak vás nebude bavit neustále z bazénu chodit do lednice pro pití. Vyzkoušejte plovoucí držák na nápoje a občerstvení: pojme až 5 drinků (má držáky umístěné po obvodu) a doprostřed velkou porci ledu a další lahve. Naplníte kostkami ledu, oblíbeným pitím a party ve vířivce nebo zahradním bazénu může začít.

Příslušenství pro vířivky a zahradní bazény

Příslušenství pro vířivky a zahradní bazény

Set do vířivky pro hlubší relaxaci

Bazénové hrádky a divoká zábava už nejsou pro vás a chcete v bazénu nebo vířivce jen relaxovat, pořiďte si set. Takový set do vířivky obsahuje anatomickou opěrku hlavy (2 kusy), která vám pevně podepře krk. Takže můžete odpočívat ještě pohodlněji. A k tomu držák na nápoje, který snadno připevníte na okraj bazénu. Ať už preferujete pití v plechovce, láhvi nebo sklenici, bude tam v bezpečí před převrácením a vylitím

Čistou vodu v bazénu zajistí MSpa generátor ozónu

Pro mobilní nafukovací vířivky i zahradní bazény je důležitá čistota vody. Nejen kvůli hygieně, ale i kvůli lepšímu prožitku z koupele a odpočinku. Generátor ozónu čistí a desinfikuje vodu přírodním způsobem a omezuje tak nutnost použití drahé chemie (chlóru) až o 60 – 90 %.

Vanička na nohy bazénu udržuje kvalitu vody

Koupat se a dovádět mezi drobnými kamínky, stébly trávy a vším, co můžete nachytat na nohy a přenést do vířivky, by nebavilo nikoho. Proto si k bazénu umístěte nafukovací vaničku, kde si před vstupem do vířivky nohy snadno opláchnete. Nebude pak trpět kvalita vody v bazénu a koupel si užijete ještě o něco víc.

Vířivku ochrání před počasím ochranný kryt

Ani počasí v létě není vždy jen slunečné a bez mráčku. Před jeho rozmary, ale také před poletujícím listím, květy a hmyzem vířivku ochrání ochranný kryt. Vyberte si správnou velikost na bazén pro 4 nebo 6 lidí.

Rychlý kontakt