Sleva: 3000 , 2479
Výrobce: MARIMEX

Infrasauna Marimex Trendy 3011 L

Infrasauna Marimex Trendy 3011 L
 • Cena: 21990 vč. DPH, 18174 bez DPH
  Běžná cena: 24990 vč. DPH, 20653 bez DPH
  Ušetříte: 3000 , 2479 (12%)
 • Kód výrobce: Trendy 3011 L
 • Katalog. číslo: Trendy 3011 L
 • DPH: 21%
 • Dostupnost: není skladem
Počet: ks

Infrasauna Marimex Trendy 3011 L

Zdarma doprava po celé ČR, při dopravě do cca 50 km od Pardubic Vám zboží osobně dopravíme, zdarma sestavíme a zaškolíme v obsluze. ( při větších vzdálenostech je sestavení a zaškolení dle dohody )

 
 

Tvar: obdélník

Rozměry: šířka 120 cm,hloubka 105 cm, výška 190 cm

Infrasauna Marimex Trendy 3011 L se díky svému designu hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Infrasauna Marimex Trendy 3011 L umožňuje vychutnat kouzlo saunování dvěma osobám najednou. Malé rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny. Součástí výbavy je ionizér a rádio/mp3 přehrávač. 
 

Zářiče

V infrasauně je rozmístěno šest topidel (3x karbonová, 3x redlight s plynulou regulací výkonu), včetně topidla podlahového. Ve srovnání s jinými typy karbonové zářiče tvoří tenké pásy, které vyvinou povrchovou teplotu 70 - 170 stupňů Celsia. Karbonové zářiče dosáhnou maximální teploty pomaleji, naproti tomu mají delší životnost (při saunování 3x týdně cca 90 let). Tento typ zářičů prohřeje lidské tělo rovnoměrně a do hloubky.
 

Zdraví

Pravidelné používání infrasaun pozitivně ovlivňuje lidské zdraví. Saunování snižuje bolest, omezuje ztuhlost kloubů, zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řadě navozuje psychickou pohodu, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny. Samotné saunování navozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace. Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech.
 

Spotřeba

Provoz infrasaun je ve srovnání s klasickými saunami výrazně úspornější. Hlavním důvodem je nižší provozní teplota. Infračervené záření proniká hluboko do tkáně, proto není třeba saunovací proceduru opakovat v několika cyklech za sebou, jako tomu je u finské sauny.

Parametry:

Materiál hemlock
Typ ohřevu infrasauny karbon + Red Light
Počet topidel 3+3
Podlahové topidlo ano
Příkon 1850 W
Napětí 220 - 240V/50Hz
Dveře čiré tvrzené sklo
Tloušťka skla 6 mm
Barva skla čiré tvrzené sklo
Vybavení ínfrasauny
Ionizátor ano
Opěrka zad ne
Věšák na ručníky ne
Polička na nápoje ne
Rádio/ Mp3 ano
Střešní ventilace ano
Světelná terapie ne
Osvětlení vnitřní ano
Teplotní senzor ano
Umístění ovládacího panelu vnitřní

 

Rozměry a hmotnost balení
1. balík 120x105x23 cm
2. balík 196x128x25 cm
3. balík 196x106x18 cm
Hmotnost 85 kg

Infrasauna má velmi dobrý vliv na zdraví. Karbonová topidla vyzařují infračervený paprsek v širším spektru než infrasauny s keramickým topidlem. Infrasauny jsou vhodné pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně.

Infračervené (jinak také nazývané tepelné) záření - je záření o vlnové délce větší, než je vlnová délka viditelného světla. Infračervené paprsky tedy nevidíme, ale vnímáme je jako teplo. Jedná se o podobný princip, jako když Slunce ohřívá Zemi. Toto 'zářící teplo', zahřívá tělesa přímo, aniž by docházelo k zahřívání okolního vzduchu 'Saunování' v infračervené kabině je založeno na principu emise infračerveného záření speciálními karbonovými a keramickými zářiči. 
  Toto infračervené záření prohřeje tělo hluboko do svalové tkáně a k intenzivnímu pocení tak dochází již při teplotě okolo 50 °C v prostředí, které nezatěžuje organismus.  Infrasauny jsou určeny pro umístění v interiérech s pokojovou teplotou. To je zásadní rozdíl mezi klasickou saunou a infrasaunou. Infrasauna je integrované, multifunkční a luxusní zařízení pro léčbu i relaxaci, která společně se saunou zahrnuje v sobě též výhody sluneční lázně.

Záruka 3 roky

Zdarma doprava po celé ČR, při dopravě do cca 50 km od Pardubic Vám zboží osobně dopravíme, zdarma sestavíme a zaškolíme v obsluze. ( při větších vzdálenostech je sestavení a zaškolení dle dohody )

 
 

Nový dotaz prodejci:

 • Povinné údaje jsou označeny tučným písmem.
 • Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.

Hodnotit mohou pouze registrovaní zákazníci po přihlášení.
Pokud nejste registrovaní zákazníci našeho obchodu, můžete se zaregistrovat zde.

Rychlý kontakt