Sleva: 4000 , 3306
Výrobce: MARIMEX

Infrasauna Marimex Popular 3001 L

Infrasauna Marimex Popular 3001 L
 • Cena: 19990 vč. DPH, 16521 bez DPH
  Běžná cena: 23989 vč. DPH, 19826 bez DPH
  Ušetříte: 4000 , 3306 (17%)
 • Kód výrobce: Popular 3001 L
 • Katalog. číslo: Popular 3001 L
 • DPH: 21%
 • Dostupnost: skladem
Počet: ks

Zdarma doprava po celé ČR, při dopravě do cca 50 km od Pardubic zboží osobně dopravíme, zdarma sestavíme a zaškolíme v obsluze. ( při větších vzdálenostech je sestavení a zaškolení dle dohody )

Infrasauna Marimex Popular 3001 L

 
 

Počet osob: 2 osoby

Vnější rozměry: 120 x 105 x 190 cm

Topidla: karbonová

Výkon: 2150 W

Napětí: 220-240 V / 50 Hz

Dřevo: Hemlock -kanadský jedlovec

Teplota v infrasauně: 45-55°C

Výbava: digitální ovládací panel, rádio/ MP3, ionizátor, střešní větrák, vnitřní osvětlení

Infrasauna má velmi dobrý vliv na zdraví. Karbonová topidla vyzařují infračervený paprsek v širším spektru než infrasauny s keramickým topidlem. Infrasauny jsou vhodné pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně.

Infračervené (jinak také nazývané tepelné) záření - je záření o vlnové délce větší, než je vlnová délka viditelného světla. Infračervené paprsky tedy nevidíme, ale vnímáme je jako teplo. Jedná se o podobný princip, jako když Slunce ohřívá Zemi. Toto 'zářící teplo', zahřívá tělesa přímo, aniž by docházelo k zahřívání okolního vzduchu 'Saunování' v infračervené kabině je založeno na principu emise infračerveného záření speciálními karbonovými a keramickými zářiči. 
  Toto infračervené záření prohřeje tělo hluboko do svalové tkáně a k intenzivnímu pocení tak dochází již při teplotě okolo 50 °C v prostředí, které nezatěžuje organismus.  Infrasauny jsou určeny pro umístění v interiérech s pokojovou teplotou. To je zásadní rozdíl mezi klasickou saunou a infrasaunou. Infrasauna je integrované, multifunkční a luxusní zařízení pro léčbu i relaxaci, která společně se saunou zahrnuje v sobě též výhody sluneční lázně.

Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech.

Infrasauny Marimex jsou vyrobeny z kvalitního dřeva kanadského jedlovce -hemlocku.

Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny.

 

Podlahové topidlo ANO
Typ dřeva kanadský jedlovec -hemlock
Vnější rozměry v cm 120 x 105 x 190
Rozměry balení v cm (v,š,d) 2 balíky: 130x113x25 / 183x130x30 dodává se na paletě
Váha balení v kg 90 a 42 kg
Typ sauny infra
Typ infra topidel karbonová
Počet topidel 7 bočních + 1 podlahové
Celkový výkon (W) 2150
Display vnitřní
MP3 + rádio + ionizátor vnitřní v ceně
Světlo: 1ks vnitřní světlo
Dveřní sklo kouřové, tvrzené
Střešní větrák ANO
 
Zářiče:

V infrasauně je rozmístěno osm karbonových topidel. Ve srovnání s jinými typy karbonové zářiče tvoří tenké pásy, které vyvinou povrchovou teplotu 70 - 170 stupňů Celsia. Karbonové zářiče dosáhnou maximální teploty pomaleji, naproti tomu mají delší životnost (při saunování 3x týdně cca 90 let). Tento typ zářičů prohřeje lidské tělo rovnoměrně a do hloubky.

Pravidelné používání infrasaun pozitivně ovlivňuje lidské zdraví. Saunování snižuje bolest, omezuje ztuhlost kloubů, zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řadě navozuje psychickou pohodu, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny. Samotné saunování navozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace.  

Spotřeba:
Provoz infrasaun je ve srovnání s klasickými saunami výrazně úspornější. Hlavním důvodem je nižší provozní teplota. Infračervené záření proniká hluboko do tkáně, proto není třeba saunovací proceduru opakovat v několika cyklech za sebou, jako tomu je u finské sauny.
 
Montáž:
Montáž infrasauny je rychlá a jednoduchá. K přichycení jednotlivých částí se používají skryté čepy, které nenarušují vzhled sauny. Elektroinstalace je již namontovaná od výrobce, pouze stačí propojit kabeláž pomocí zásuvek a konektorů. Vše je přehledně označené.
 

Záruka 3 roky

Zdarma doprava po celé ČR, při dopravě do cca 50 km od Pardubic Vám zboží osobně dopravíme, zdarma sestavíme a zaškolíme v obsluze. ( při větších vzdálenostech je sestavení a zaškolení dle dohody )

Nový dotaz prodejci:

 • Povinné údaje jsou označeny tučným písmem.
 • Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.

Hodnotit mohou pouze registrovaní zákazníci po přihlášení.
Pokud nejste registrovaní zákazníci našeho obchodu, můžete se zaregistrovat zde.

Rychlý kontakt