Výrobce: Elpumps

Čerpadlo zahradní proudové Elpumps JPV 1300 INOX

Čerpadlo zahradní proudové Elpumps JPV 1300 INOX
  • Cena: 3299 vč. DPH, 2726 bez DPH
  • Kód výrobce: Elpumps JPV 1300 INOX
  • Katalog. číslo: Elpumps JPV 1300 INOX
  • DPH: 21%
  • Dostupnost: skladem
Počet: ks
Zahradní proudové čerpadlo JPV 1300 INOX
 
Samonasávací vodní proudová čerpadla vyráběná firmou ELPUMPS jsou vhodná pro dopravu čisté nebo lehce znečištěné vody (bez sedimentujících látek) nebo neagresivních a nehořlavých kapalin obdobných vlastností. Díky velké výkonové rezervě spolehlivě dopraví i velké množství přečerpávané tekutiny. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, které brání vzniku koroze i při delším odstavení. Čerpadla mají velmi tichý chod. Široký podstavec je potom dobrý pro udržení stability stroje a široké pohodlné madlo pro jeho pohodlné přenášení. Čerpadla řady JPV lze dále dovybavit účinným předfiltrem 1 l nebo ochranou proti běhu naprázdno. Pomocí hydrokontroly z nich vytvoříte automatickou vodárnu. 
 
Využití: nouzové čerpadlo při zaplavení, plnění nebo vyprazdňování, přečerpávání, zavlažování, úklid tlakovou vodou, zásobování domácností nebo průmyslových provozů pitnou nebo užitkovou vodou
 
Parametry:
Jmenovitý výkon: 1300 W
V/Hz 230/50
Max. čerpací výkon: 5 400 l/hod
Max. výška: 48 m
Max. výška sání: 9 m
Max. tlak: 4,8 bar
Průměr závitu: 1”
Kabeláž: HO7 RNF 3 × 1 mm2
Délka kabelu: 1,2 m
Max. teplota média: 35 °C
Velikost balení: 420 × 200 × 260 mm
Hmotnost: 11 kg
Záruka 2 roky
 
Čerpadlo má samonasávací konstrukci, tzn. při uvedení do provozu je třeba naplnit pouze samotné čerpadlo. Vnitřní konstrukční prvky čerpadla jsou vyrobeny ze speciálního odolného plastu, takže při delším odstavení nehrozí jejich koroze. Skříň čerpadla je vyrobena z litiny nebo nerezové oceli. Hřídel čerpadla je utěsněna nejnovějším axiálním těsněním s keramickou vložkou. Modely s označením B mají heavy-duty mosazné oběhové kolo, které má výborné antikorozní parametry, je daleko odolnější vůči abrazivnímu vlivu nečistot (částečky písku ap.) a vydrží bez deformací vlivem tepla i případný běh naprázdno (bez vody). Motor je speciálně hermeticky utěsněn proti vniknutí vody a je chráněn tepelnou pojistkou.
Stroj je navržen tak, že kromě mechanického těsnění nejsou v těle čerpadla žádné součástky, na které působí otěr. Čerpadla ELPUMPS se tak vyznačují velmi dlouhou životností.
 
Doprava po celé ČR zdarma

Nový dotaz prodejci:

  • Povinné údaje jsou označeny tučným písmem.
  • Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.

Hodnotit mohou pouze registrovaní zákazníci po přihlášení.
Pokud nejste registrovaní zákazníci našeho obchodu, můžete se zaregistrovat zde.

Rychlý kontakt