Výrobce: Elpumps

Čerpadlo kalové ponorné Elpumps CT 4274

Čerpadlo kalové ponorné Elpumps CT 4274
  • Cena: 2299 vč. DPH, 1900 bez DPH
  • Kód výrobce: Elpumps CT 4274
  • Katalog. číslo: Elpumps CT 4274
  • DPH: 21%
  • Dostupnost: skladem
Počet: ks

Kalové ponorné nerezové čerpadlo Elpumps CT 4274

Nerezová ponorná kalová čerpadla nabízené firmou ELPUMPS jsou navržena tak, aby zvládla jakýkoliv úkol při čerpání čisté nebo znečištěné vody. Čerpadla jsou vybavena moderním nerezovým pouzdrem z kvalitní chromované oceli a ze stejného materiálu je vyroben i kryt motoru. To zajistí delší životnost a chrání mnohem lépe výrobek před škodlivými účinky kyselin a zásad. Silné motory od 450 do 800 W zvládnou odčerpat 9 000 až 15 000 litrů za hodinu. Velikost pevných částic ve vodě může být 5 nebo až 35 mm dle provedení čerpadla. Pravoúhlá koncovka brání poškození nebo zalomení připojené hadice a plovákový spínač zajistí spolehlivé automatické vypnutí čerpadla.

Použití: čerpání vody z bazénů, místností, jam, různých šachet zatopených podzemní nebo povrchovou  vodou, zalévání a zavlažování zahrad, čerpání vody z nádrží, rybníků,studní ( pozor na dostatek mista pro plvákový spínač).

Parametry:

Jmenovitý příkon: 800 W
V/Hz: 230/50
Max. čerpací výkon: 15 000 l/hod
Max. výška: 10 m
Max. průměr pevných příměsí: 35 mm
Max. tlak: 1 bar
Průměr závitu: 5/4”
Kabeláž: H05 RNF 3 × 0,75 mm2
Délka kabelu: 10 m
Max. teplota média: 35 °C
Velikost balení: 210 × 170 × 360 mm
Hmotnost: 5,5 kg

Pouzdro motoru čerpadla je vyrobeno z kyselinovzdorné nerezové oceli (INOX), což mu zajišťuje vynikající odolnost proti korozi. Pouzdro čerpadla a kryt je vyroben z kombinace INOXU a kyselinovzdorného plastu a samotné oběžné kolo s osmi lopatkami je vyrobeno z NORYLU, který má vynikající antikavitační vlastnosti. Hřídel není utěsněna dvěma pružinovými těsněními, jak je obvyklé, ale profesionální variantou s axiálním těsněním s kluzným kroužkem. Toto řešení je zárukou dlouholetého bezproblémového provozu. Další těsnění je potom na vývodu hřídele z těla motoru. Motor je chráněn tepelnou pojistkou. Součástí balení je adaptér, pro různé průměry hadic.

Záruka 2 roky

Nový dotaz prodejci:

  • Povinné údaje jsou označeny tučným písmem.
  • Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.

Hodnotit mohou pouze registrovaní zákazníci po přihlášení.
Pokud nejste registrovaní zákazníci našeho obchodu, můžete se zaregistrovat zde.

Rychlý kontakt