Benzínové sekačky na trávu

Cena
Od: Od:
Do: Do:
Zboží označené jako

Benzínové sekačky v několika variantách

Jako palivo do benzínových sekaček se standardně používá natural. V našem sortimentu najdete několik druhů sekaček, výběr je závislý především na tom, jaká je rozloha zatravněného území. U benzínové sekačky máte rovněž možnost volit dle regulace rychlosti.

Pokud zvažujete, zda zvolit kvalitnější stroj, je dobré vědět, jak často máte v úmyslu benzínovou sekačku používat a na jakých plochách. Stejně tak se vyplatí rozhodnout předem, zda chcete investovat do sekačky se sběrníkem na posečenou trávu nebo chcete raději trávu ponechat venku seschnout.

Benzínová sekačka s pojezdem

U pojezdových sekaček je možné regulovat rychlost buď pomocí převodovky. Zato u sekaček bez převodovky je nutné se spoléhat přímo na otáčky motoru.

 benzinove_sekacky_na_travu

Benzínové sekačky mají větší výkon

Už podle zvuku snadno poznáte, že benzínový motor má větší výkon než motor elektrické sekačky. S benzínovou sekačkou na trávu se můžete bez obav vydat i do přerostlejší trávy, kde se benzínovým motorem roztočené nože nezastaví ani tužších stéblech a stoncích.

S benzínovou sekačkou posekáte také daleko větší plochu, kde byste s elektrickým motorem sekačku na trávu zavařili. Další výhodou benzínové sekačky je také její nezávislost. Nepotřebujete dlouhou šňůru (kterou můžete navíc snadno nešťastně přeseknout) a se sekačkou můžete vyrazit i do nejvzdálenějšího konce vašeho pozemku.

Rychlý kontakt